Çüngüş Kaymakamlığı ve Çüngüş Belediyesinin beraber çalışması sonucu Ankara Atatürk Kültür Merkezinde  “Diyarbakır Tanıtım Günleri” etkinliğinde açtığımız Çüngüş standı ziyaretçi akınına uğradı.
     
        Çüngüş standını vatandaşların yanı sıra T.B.M.M. Başkanı Binali YILDIRIM, İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, Eski Bakanlarımız, Diyarbakır Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali ATİLLA, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Mehdi EKER, Ak parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir BAL Ak parti Milletvekili Oya ERONAT ve Eski Dönem Milletvekillerimiz ve birçok vatandaşlar ziyaret etti. Çüngüş ‘ün görsellerinden oluşan renkli stant, fuarın en dikkat çeken bölümlerinden birini oluştururken, Çüngüş Kaymakamı ve Çüngüş Belediye Başkanı ise ziyaretçilerle yakından ilgilendi.
        
        Yatırımlar, projeler ve hizmetlerin yer aldığı broşürler standı ziyaret eden vatandaşlara dağıtılırken Çüngüş’ün görsellerinden oluşan renkli stant fuarın en dikkat çeken bölümlerinden birini oluşturdu. Çüngüş Kaymakamlık ve Çüngüş Belediyesinin güler yüzlü personelleri tarafından karşılanan ziyaretçilere yöresel yiyecek ikram edildi.Çüngüş’ün üzüm pestili. Üzüm kömesi, Üzümü, İnciri, Pekmezi, Üzüm Sirkesi, Bademi, Tarhanası, Nar suyu, El dokuma halısı vs. tanıtılan ürünlerimiz davetlilerin büyük ilgisini çekti.